Polityka Prywatności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Strobud – Prefabrykacja sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej 111 85-844 Bydgoszcz, NIP: 953-251-70-27

2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę się kontaktować z Administratorem Danych.

3. Dane będą przetwarzane w celu przedłożenia wyceny wstępnej, złożenia oferty, składania zamówień lub realizacji umowy zawartej z Administratorem Danych.

4.Dane osobowe takie jak imię i nazwisko, adres, adres email, nr telefonu są przetwarzane w celu wykonania umowy której Państwa firma jest stroną tj. do kontaktu z Państwem przy realizacji zamówienia oraz do celów wynikających z prawnie usprawiedliwionych interesów realizowanych przez naszą firmę (np. realizacja zamówień, dostawa towaru, windykacja należności itp.) – art. 6 ust. 1 pkt. b i f RODO.

5. Ponad to dane osobowe przetwarzamy w celu wykonania obowiązku prawnego wynikającego z ustawy o rachunkowości czy podatkach – art. 6 ust. 1 pkt c RODO.

6. Państwa dane osobowe mogą być przez nas udostępnione firmom przewozowym w celu realizacji usługi (np. dostarczenie towaru), kancelarii prawnej (w zakresie windykacji należności) lub firmie ubezpieczeniowej (np. w zakresie odszkodowań).

7. Do pani/Pana danych będą mieli dostęp np. firma księgowa, biuro rachunkowe, wykonawcy,

8. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy zawartej z Administratorem danych, tj. na okres 6 lat lub w przypadku składania wycen wstępnych przez okres co najmniej 24 miesięcy.

9. Pani/Pana dane nie trafią poza Europejski Obszar Gospodarczy( UE, Norwegia, Liechtenstein, Islandia)

10. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody

11. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
do sprostowania (poprawiania) swoich danych, do przenoszenia danych.

12. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy o kontakt pod adresem e‑mail: Strobud-Prefabrykacja Sp. z o.o. ul. Toruńska 111 85-844 Bydgoszcz, tel. 52-361-43-40biuro@strobud.pl