O nas

Firma Strobud-Prefabrykacja Sp. z o.o. powstała w 2006 roku z siedzibą i zakładem produkcyjnym w Bydgoszczy. W 2022 roku został otwarty drugi zakład przy ulicy Dąbrowej 47 w Bydgoszczy.

Strategia firmy opiera się na produkcji Żelbetowych Płyt Szalunkowych typu Filigran jaki i elementów prefabrykowanych klatek schodowych, słupów i innej prefabrykacji wykorzystywanej obecnie w niezliczonej ilości inwestycji deweloperskich, które są prowadzone na terenie całego kraju. W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem na tego typu stropy oraz dużą ilość klientów, firma wykorzystuje 100% swoich możliwości produkcyjnych. Aby dojść do obecnej liczby zamówień i bazy klientów, firma od początku istnienia do dnia dzisiejszego stara się sprostać wymaganiom klientów oraz jakości wytwarzanych półproduktów i produktów. Oferujemy szeroki wachlarz produktów standardowych oraz realizujemy zamówienia oparte na indywidualnych projektach. Stawiamy na kompleksową obsługę inwestycji dla naszych klientów – od doradztwa technicznego i projektu, poprzez produkcję i dostawę.

Kadrę inżynieryjno-techniczną reprezentują wysokiej klasy specjaliści, otwarci i zorientowani na sytuację rynkową, a produkcja, marketing wraz z logistyką to operatywny i elastyczny w działaniu zespół, rozumiejący i cierpliwie odnoszący się do wielu nowych, koniecznych zmian i wymogów rynkowych.

Poprzez ciągłe dążenie do doskonałości staliśmy się wiarygodnym, stabilnym partnerem dodającym wartości przedsięwzięciom naszych Klientów.